KARJERAS IESPĒJAS

Tirdzniecības Pārstāvis – Iekārtu Noma

Darba Apraksts

Nodibina, attīsta un uztur biznesa attiecības ar esošajiem un potenciālajiem klientiem noteiktā teritorijā/tirgus segmentā, lai radītu jaunas darījumu iespējas izmantojot organizācijas produktus/pakalpojumus.

Amata pienākumi:

  • Veicina uzņēmuma produktu un saistīto pakalpojumu popularizēšanu, veidojot, attīstot un uzturot attiecības ar esošajiem un potenciālajiem klientiem noteiktā teritorijā.
  • Veic telefona zvanus, citos veidos kontaktējas digitālajā vidē, kā arī klātienes apmeklējumus un prezentācijas esošajiem un potenciālajiem klientiem
  • Izpēta potenciālo klientu piesaistes avotus un informāciju, lai noteiktu to potenciālu.
  • Izstrādā skaidrus un efektīvus rakstiskus risinājumus/ cenu piedāvājumus esošajiem un potenciālajiem klientiem.
  • Koordinē pārdošanas darbību ar mārketinga, pārdošanas vadības, grāmatvedības, loģistikas un tehniskā servisa nodaļām.
  • Analizē teritorijas/tirgus potenciālu un iepriekš nosaka esošo un potenciālo klientu vērtību organizācijai.
  • Plāno un organizē personīgo pārdošanas stratēģiju, maksimāli palielinot atdevi no ieguldītā laika teritorijā/segmentā.
  • Imantojot attiecīgo literatūru un konsultējoties ar mārketinga un tehniskā servisa nodaļām, seko līdzi produktu lietojumiem, tehniskajiem pakalpojumiem, tirgus apstākļiem, konkurences darbībām, reklāmas un veicināšanas tendencēm.

Pastāstiet par sevi

* Mūs interesē jūsu būtība, tāpēc pastāstiet mums par brīžiem ar ko lepojaties un sasniegumiem, kas palīdzējuši jums nonākt tur, kur atrodaties šobrīd.
* Pastāstiet mums par savu pieredzi un izglītību.
* Dariet mums zināmu, kā jūsu pieredze saskan ar šī amata pienākumiem.
* Ja pirms pieteikšanās jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar ģenerāldirektoru.

GQ MĒS NODROŠINĀSIM JUMS DAŽĀDUS RĪKUS, KAS PALĪDZĒS JUMS VIRZĪTIES PA KARJERAS KĀPNĒM.

  • Cilvēki/kultūra: Jūs varat sagaidīt, ka strādāsiet ar izpalīdzīgiem, draudzīgiem un uz sadarbību vērstiem komandas biedriem. Mūsu tehniķi ir mūsu uzņēmējdarbības virzītājspēks, un viņi strādā uzticības pilnā un elastīgā vidē.
  • Elastīgums: Galu galā vissvarīgākais ir mūsu mājas un ģimenes. Mūsu vadītāji piedāvā elastīgumu, lai jums nekad nebūtu jāuztraucas par izvēli starp darbu un ģimeni.
  • Izaicinājums/iespēja: Šī nav ražošanas vide. Katru dienu jūs sagaida jauni izaicinājumi un dažādi uzdevumi. Jūs varat izvēlēties savu ceļu un to, kā vēlaties augt.
  • Zīmols: Mūsu darbinieki lepojas ar to, ka pārstāv topošo būvniecības tehnikas zīmolu Nr. 1 Baltijā, Skandināvijā un Austrumeiropā.

PAR GREENQUIP

GreenQuip Group ir būvniecības piekļuves iekārtu mazumtirdzniecības tīkls, kas darbojas Baltijā, Austrumeiropā un Skandināvijā.

Tas, kas atšķir biznesa modeli no citiem līdzīgiem nozares risinājumiem, galvenokārt ir aprites ekonomikas modelis ar kontroli pār visu loku no atkritumu savākšanas – pārstrādes – izejvielu apstrādes – ražošanas – izplatīšanas – līdz pirmajam un pēdējam mezglam:

Mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība + atkritumu savākšana. Tieši šeit parādās zīmols GreenQuip.

GreenQuip Latvija ir viens no svarīgākajiem posmiem šajā brālīgajā uzņēmumu tīklā, kas stiepjas no Norvēģijas līdz Ukrainai. Katrai valstij ir savs galvenais birojs, kas iegūst plašu autonomiju attiecībā uz iekārtu parku un zināmā mērā arī mārketingu, kā arī citiem sava uzņēmuma darbības aspektiem, tomēr joprojām saglabā drošību, leģitimitāti un ietekmi, ko nodrošina apvienotā ķēde, turklāt papildus tam vēl konsorciju un partneru tīkls.

GreenQuip ir Eiropā bāzēts uzņēmums, kas jau vairāk nekā 20 gadus darbojas iekārtu un aprīkojuma piegādes nozarē un ir koncentrējies uz visaptverošu kapitāliekārtu risinājumu klāsta nodrošināšanu daudzās nozarēs, kurās mēs strādājam. Mūsu darbinieki bauda nepiespiestu atmosfēru ar konkurētspējīgu atalgojumu, visaptverošu labumu paketi un iedvesmojošu kultūru. GreenQuip komanda koncentrējas uz to, lai veicinātu mūsu klientu panākumus, izprotot viņu unikālās vajadzības un piedāvājot pielāgotus, inovatīvus aprīkojuma risinājumus, specializējoties zaļo materiālu būvniecības aprīkojuma, enerģijas ražošanas, materiālu pārvietošanas, aprīkojuma nomas un līdzīgu pakalpojumu jomā, bet vienmēr domājot par “zaļiem”, videi draudzīgiem risinājumiem. GreenQuip lepojas ar ciešu attiecību veidošanu ar mūsu klientiem un mūsu talantīgajiem speciālistiem; šīs saites veicina izaugsmi un panākumus, un tās patiesi ir GreenQuip spēks.

Mūsu vērtības: Ilgtspēja, integritāte, attiecības, uzņēmējdarbība, izcilība.

GreenQuip ir vienlīdzīgu iespēju darba devējs un nodrošina vienlīdzīgas iespējas visiem pretendentiem uz visiem amatiem. GreenQuip Group, Inc. ievēro prasības, kas aizliedz diskriminēt kvalificētas personas, pamatojoties uz to, ka tās ir personas ar invaliditāti, un aizliedz diskriminēt visas personas, pamatojoties uz viņu rasi, ādas krāsu, reliģiju, dzimumu vai nacionālo izcelsmi. Turklāt šie noteikumi paredz, ka galvenajiem darbuzņēmējiem un apakšuzņēmējiem, uz kuriem attiecas šie noteikumi, jāveic pozitīvi pasākumi, lai pieņemtu darbā un paaugstinātu amatā personas neatkarīgi no rases, ādas krāsas, reliģijas, dzimuma, nacionālās izcelsmes vai invaliditātes.

Darba informācija