SPRZĘT DOSTĘPU BUDOWLANEGO

Wysokiej jakości sprzęt drogowy, budowlany i rolniczy

Greenquip oferuje szeroki wybór wysokiej jakości sprzętu i narzędzi, umożliwiając profesjonalistom bycie bardziej przyjaznym dla środowiska, osiągnięcie maksymalnej wydajności i efektywności w swoich projektach.
12350RW

Pachołek drogowy czerwony (Wynajem)

9,30  / day

13130-HD-scaled

Znak drogowy „inne niebezpieczeństwa” (Wynajem)

9,29  / day

12410P-2

Znak składany sierżant 1000mm (Wynajem)

9,28  / day

Kopie

Bariera rozdzielająca RA2 (Wynajem)

9,27  / day

Maty ochronne z recyklingu do sprzedaży i wynajmu

Odkryjcie przyszłość bezpieczeństwa w miejscu pracy dzięki naszym matom ochronnym wykonanym z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Zaprojektowane z myślą o trwałości, maty te są przyjazną dla środowiska alternatywą, której Państwo szukali – chronią zarówno podłoże, jak i maszyny.

Ekologiczne & i innowacyjne rozwiązania w miejscu pracy

Witamy w Greenquip, gdzie oferujemy przyjazne dla środowiska i trwałe rozwiązania dla Państwa potrzeb w miejscu pracy. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej klasy usług, które priorytetowo traktują zdrowie naszej planety, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo i jakość Państwa miejsca pracy.

Nasi partnerzy

Czy chcą Państwo zostać partnerem?

Może prowadzą już Państwo wypożyczalnię maszyn i widzą korzyści płynące z dołączenia do grupy lub szukają dobrej okazji inwestycyjnej? Może chcą Państwo współpracować i dzielić się klientami? Proszę zapoznać się z informacjami na temat bycia franczyzobiorcą